menu خانه دوره ها آزمون ها راهنما درباره ما ارتباط با ما ورود عضویتقوانین

پذیرش قوانین

لطفا قبل از استفاده از سایت آیکیوسان شرایط و قوانین استفاده از سایت را مطالعه فرمایید. استفاده از هر یک از بخش‌های آیکیوسان به منزله پذیرش این توافق نامه است. همچنین آیکیوسان حق اعمال تغییرات در این توافق نامه را برای خود محفوظ می‌دارد، بنابرین کاربران وظیفه دارند که برای اطلاع از تغییرات در این سند به آن سر بزنند.تعریف واژگان:

شرایط توافق‌نامه:

 1. آیکیوسان حق تایید، رد ویا تغییر هر درخواست، پیشنهاد، دوره، آزمون و یا هر اطلاعات ارسالی دیگر به سایت را برای خود محفوظ می‌دارد.
 2. آیکیوسان به عنوان واسطه میان استاد و دانشجو فعالیت می‌نماید و در بهترین حالت همواره سعی در تسهیل کردن یادگیری و ایجاد رضایتمندی دوطرفه میان هر دو طرف را دارد.
 3. استادان و دانشجویان در استخدام آیکیوسان نیستند و هر فردی تازمانی که مرتکب تخلفی نشده باشد می تواند در سایت فعالیت نماید، بنابراین مسئولیت اقدامات‌شان به عهده شخص ایشان است.
 4. تعهدات شما: شما در هنگام استفاده از آیکیوسان موافقت می‌نمایید که اعمال زیر را انجام ندهید:
 5. جلوگیری و یا محدود کردن استفاده دیگران از این سایت.
 6. ارسال هر چیز غیر قانونی، شیادانه، تهدید آمیز ، توهین آمیز، افترا آميز، موهن‌ و یا هرچیز قابل اعتراض.
 7. ارسال یا انتقال هر نوع اطلاعات یا نرم‌افزار حاوی ویروس یا دیگر کامپوننت های مضر/مخرب.
 8. ارسال یا انتقال هرچیزی که حقوق معنوی ایجاد کننده آن را زیر پا گذارد.
 9. ارسال یا انتقال هر اطلاعاتی که قوانین سایت و توافق نامه را زیر پا بگذارد.
 10. هزینه‌ی استفاده از خدمات آیکیوسان برای دانشجویان مطابق اطلاعات مندرج در صفحه هزینه اشتراک است.
 11. 70% هزینه اشتراک ماهیانه دریافتی از دانشجویان هر مقطع به اساتید ایجاد کننده کورس ها به نسبت تعداد عضو فعال هر درس تقسیم میشود یعنی هرچه دوره ای عضو بیشتری داشته باشد، سهم استاد آن دوره از هزینه اشتراک بیشتر میشود. مابقی هزینه اشتراک یعنی 30% آن سهم تبلیغات و سایت آیکیوسان می باشد.
 12. درحال حاضر مالیات بر ارزش افزوده به خدمات سایت تعلق نمی گیرد.
 13. امکان استرداد هزینه اشتراک ماهیانه پرداخت شده توسط دانشجویان وجود ندارد.
 14. کاربران می توانند جهت دریافت موجودی خود از بخش مالی اقدام نمایند.
 15. حداقل موجودی جهت برداشت می بایست 1000 تومان باشد. کارمزد و هزینه های حواله بر عهده کاربر می باشد. تا زمانی که تعداد و مبلغ برداشت ها خارج از عرف نباشد محدودیتی در تعداد برداشت در سال وجود ندارد.
 16. آیکیوسان حسب صلاحدید خود می تواند جهت احراز هویت متقاضی دریافت وجه از ایشان طلب اوراق هویتی کرده یا در خصوص هویت کاربر اقدام به استعلام کند. چنانچه هویت کاربر برای آیکیوسان احراز نشود، وجه به حساب ایشان واریز نخواهد شد.
 17. واریز مبالغ دریافتی استاد از طریق حواله پایا انجام می گردد. واریز ها حداکثر تا چهار روز کاری پس از ثبت درخواست واریز انجام می شود.
 18. برداشتن محدودیت کاربران خاطی با نظر آیکیوسان صورت گرفته و ممکن است مشمول پرداخت جریمه ی نقدی گردد.
 19. ممکن است دانشجو، از روی حسن نیت، برای دوره ای ثبت نام نماید اما پس از شرکت در دوره متوجه شود که به دلیلی قادر به استفاده از آن دوره نیست ، در این شرایط حق بررسی پرداخت هزینه به استاد آن دوره بر عهده سایت آیکیوسان می باشد.
 20. دانشجو جهت تغییر مقطع خود باید نسبت به پرداخت دوباره حق اشتراک اقدام نماید.
 21. کپی برداری از منابع دیگر اساتید یا کتب کمک آموزشی ممنوع می باشد و تمام مسایل حقوقی مربوط به رعایت حق کپی رایت بر عهده اساتید ایجاد کننده دوره ها می باشد.
 22. داشتن همزمان چند حساب کاربری برای یک شخص حقیقی یا حقوقی در آیکیوسان ممنوع است و بر همین اساس حساب کاربر متخلف مسدود خواهد شد.
 23. بخش کسب درآمد از معرف تنها برای معرفی کاربر جدید به آیکیوسان است و هرگونه تلاش برای کسب درآمد از این سیستم ازطریق کاربران فعلی و هرگونه تلاش برای فریب این سیستم ممنوع است. آیکیوسان حق مسدود کردن حساب کاربری متخلف و دریافت جریمه از متخلف را برای خود محفوظ می دارد.
 24. آیکیوسان حق جلوگیری از فعالیت کاربران اعم از خریدار یا مجری را به دلایلی شامل اما نه محدود به این موارد محفوظ می دارد: هرگونه اقدام خلاف قوانین آیکیوسان، عدم رعایت ادبیات مناسب، بی احترامی به پرسنل آیکیوسان و دیگر کاربران و عدم پذیرش قوانین سایت.
 25. استفاده از شماره تلفن افراد دیگر شامل، اما نه محدود به، اعضای خانواده و دوستان مجاز نیست و تخلف محسوب می‌شود.
 26. آیکیوسان حق خواندن و بررسی کلیه دوره ها، گروه ها و پیشنهادات را به منظور جلوگیری از تخلف، سوء استفاده و برای بهبود خدمات سایت و حل اختلاف را برای خود قائل است.